سکه ۹۰۰ هزار تومان حباب دارد + آخرین قیمت ها

حباب سکه

محمد کشتی آرای مقدار تخمینی حباب سکه را ۹۰۰ هزار تومان اعلام کرد و گفت: داد و ستد های بازار بیشتر در بخش سوداگری آن انجام میشود.

به گزارش طلافروشان، رئیس کمیسیون تخصصی طلا و جواهر در مصاحبه خود با خبرگزاری ایبنا بیان کرده است که: رکود حاکم بر بازار طلا کماکان ادامه دارد و معاملات زیادی در بازار انجام نمی شود.  وی همچنین تاکید کرده است که از هفته پیش هم بازار سکه و طلا با کاهش حجم معاملات مواجه شده است و شاهد نوسان اندکی در قیمت‌ها هستیم.

محمد کشتی آرای همچنین  ادامه داده است: با نزدیک شدن به  محرم و ایام عزاداری شیعیان در تاسوعا و عاشورا، میزان معاملات در بازار با کاهش بیشتری مواجه خواهد شد.

وی همچنین بیان کرده است که:  اکثر داد و ستدها در بازار در بخش سوداگری آن انجام میشود و میزان معاملات سوداگران بیشتر شده است. معاملات اصیل بازار نیز بسیار اندک است و نوسانات آن متناسب با تغییرات قیمت ارز رغم میخورد.

رئیس کمیسیون تخصصی طلا و جواهر کوفت: دیگر از بازار هیجانی و ملتهب سکه و طلا خبری نیست و نوسانات تا سقف ۳۰ الی ۴۰ هزار تومان کاهش پیدا کرده است اما کماکان سکه دارای حباب قیمتی میباشد و مقدار آن نیز چیزی در حدود ۹۰۰ هزار تومان تخمین زده می شود.

امروز در صرافی ها، هر قطعه سکه طرح قدیم سه میلیون و ۹۳۰ هزار تومانو سکه طرح جدید سه میلیون و ۴۷۶ هزارتومان به فروش رسید.
به گزارش گروه بانک و بیمه پول نیوز ، همچنین نیم سکه با قیمت یک میلیون و ۷۵۴ هزار تومان، ربع سکه ۹۳۳ هزار تومان و سکه یک گرمی ۵۰۲ هزار تومان داد و ستد شد.
امروز ارزش هر گرم طلای ۱۸ عیار ساخته نشده در بازار طلای تهران، ۲۹۸ هزار و ۸۶۰ تومان و هر انس طلا ۱.۲۰۴ دلار و ۹۵ سنت است.