افزایش قیمت دلار /  کاهش قیمت سکه

کاهش قیمت سکه

قیمت هر قطعه سکه بهار آزادی امامی به سه میلیون هشتصد و چهل هزار تومان کاهش یافته است و قیمت دیگر انواع سکه نیز در مقایسه با روزهای گذشته سیر نزولی پیدا کرده اند.

به گزارش طلافروشان بر مبنای آخرین قیمت های معامله شده در بازار، هر سکه تمام بهار آزادی امامی ( طرح جدید) نسبت به روز گذشته افت قیمت ۱۵۷ هزار تومانی را تجربه کرده است و در لحظه تنظیم این خبر در بازار تهران با قیمت ۳ میلیون و ۸۴۰ هزار تومان معامله می‌شود. سکه طرح قدیم نیز شاهد کاهش قیمت بوده و ارزش آن به رقم سه میلیون و ۶۵۱ هزار تومان کاهش یافته است.

در بازار آزاد تهران هر قطعه نیم سکه نیز یک میلیون و ۹۲۰ هزار تومان داد و ستد شده است. ربع سکه هم کاهش قیمت داشته و ارزش آن به ۹۵۰ هزار تومان رسیده است. بر اساس آخرین گزارشات، هر قطعه سکه گرمی نیز ۵۱۰ هزار تومان قیمت خورده است. با توجه به قیمت های گفته شده شاهد سیر نزولی برای انواع سکه در بازار هستیم

هر گرم طلای ۱۸ عیار نیز با نوسان حدود ۵۰۰ تومان و با قیمتی  در محدوده ۲۹۹ هزار تومان در بازار تهران داد و ستد می‌شود.

بر اساس قیمت‌های اعلام شده توسط سایت بانک مرکزی، برای هر دلار آمریکا رقم ۴۴۱۱ تومان به ثبت رسیده است که نسبت به روز گذشته ۳ تومان افزایش پیدا کرده است. البته یورو ۱۱ تومان کاهش داشته است و عدد ۵ هزار و ۱۴۰ تومان برای آن در نظر گرفته شده است. بهای پوند نیز ۲۲ تومان رشد را نشان میدهد و با قیمت ۵۷۸۲ تومان ارزش گذاری شده است.

قیمت های گفته شده در بالا را به صورت خلاصه و با یک نگاه در جدول زیر مشاهده می کنید.

کاهش قیمت سکه