استمرار ثبت رکوردهای تاریخی برای سکه و طلا و ارز

سکه و طلا و ارز

بازار سکه و طلا و ارز روزهای پرتلاطمی را سپری می‌کند به نحوی که قیمت سکه طرح جدید امروز مرزهای ۴ میلیون تومان را نیز درنوردیده و با افزایش شدید قیمت نسبت به روز گذشته روبرو شده است.

به گزارش طلافروشان هر قطعه سکه تمام بهار امامی (طرح جدید) در روز جاری یعنی هفتم مرداد ماه ۱۳۹۷، با افزایش حدود ۵۰۰ هزار تومانی نسبت به روز قبل با قیمت ۴ میلیون ۱۶ هزار تومان داد و ستد شد. سکه تمام بهار طرح قدیم نیز افزایش ۱۵۰ هزار تومانی را تجربه کرد و رکورد سه میلیون و ۳۵۵ هزار تومان را برای خود به ثبت رسانید.

قیمت نیم سکه بهار آزادی نیز ۱۱۱ هزار تومان در مقایسه با روز گذشته افزایش یافت و با قیمت یک میلیون و هشتصد و پنجاه و پنج هزار تومان فروخته شد. قیمت ربع سکه هم به ۹۴۲ هزار تومان افزایش پیدا کرد که در مقایسه با روز گذشته ۶۹۰۰ تومان رشد را نشان میدهد.

بر اساس آخرین قیمت های بازار که در این گزارش خدمتتان ارائه شده است هر سکه گرمی نیز با مبلغ ۴۸۶ هزار تومان معامله شده که آن هم سیر صعودی ۲۴۵۰۰ تومانی را نشان می دهد. هر گرم طلای ۱۸ عیار به قیمت ۳۰۵ هزار و ۷۰۰ تومان قیمت خورده است که حاکی از رشد ۲۸ هزار و ۷۰۰ تومانی نسبت به زمان مشابه روز قبل می باشد.

بر اساس نرخ ثبت شده روی سایت بانک مرکزی قیمت هر دلار آمریکا ۴۴۰۳ تومان می باشد که نسبت به روز گذشته بدون تغییر باقی مانده است. یورو هم ۵۱۳۴ تومان فروخته می شود که آن هم بدون تغییر نسبت به روز گذشته می باشد. البته لازم به ذکر است که با توجه به نوسانات شدید بازار در روز جاری برای اولین بار قیمت دلار در بازار آزاد ۵ رقمی شده و از مرز ۱۰ هزار تومان نیز فراتر رفته است. قیمت هر یورو هم در بازار آزاد رکوردهای بی سابقه ای را برای خود به ثبت رسانیده و در لحظه تنظیم این خبر از مرز ۱۲ هزار تومان نیز فراتر رفته است.

سکه