افزایش دوباره قیمت سکه در بازار + جدول

قیمت سکه

در روزهای پایانی هفته نیز روند افزایشی قیمت سکه دوام یافت و هر قطعه سکه امامی با افزایش ۳۷ هزار تومانی نسبت به روز گذشته، با رقم ۲ میلیون و ۹۱۸ هزار تومان معامله شد.

به گزارش طلافروشان،  هر سکه تمام بهار طرح جدید در لحظه تنظیم این خبر یعنی پنجشنبه بیست و هشتم تیر ماه ۱۳۹۷ رشد ۳۷ هزار تومانی را نسبت به روز گذشته تجربه کرده و با قیمت ۲ میلیون و ۹۱۸ هزار تومان در بازار معامله شد.

ولی قیمت سکه تمام بهار طرح قدیم افت قیمت ۱۰ هزار تومانی را در مقایسه با روز چهارشنبه نشان می‌دهد و با مبلغ دو میلیون و ششصد و نود و چهار هزار تومان در بازار معامله می‌شود. نیم سکه نیز رشد دوهزار و پانصد تومانی را برای خود به ثبت رسانده و مبلغ یک میلیون و ۳۷۸ هزار تومان قیمت خورده است اما ربع سکه تغییر قیمت نداده و با همان قیمت روز گذشته یعنی ۷۱۸ هزار تومان در بازار داد و ستد می‌شود.

سکه گرمی نیز ارزش خود را نسبت به روز گذشته حفظ کرده و بدون تغییر قیمت با مبلغ ۴۱۶ هزار تومان معامله می‌شود و هر گرم طلای ۱۸ عیار با رشد  ۱۱۷۰ تومانی نسبت به زمان مشابه با قیمت ۲۳۸ هزار و ۵۰۰ تومان فروخته میشود.

قیمت دلار دولتی نیز بر مبنای اعلام سایت بانک مرکزی ۴۳۵۱ تومان قیمت خورده است که نسبت به روز گذشته ۱ تومان افزایش قیمت داشته است. یورو با ۱۰ تومان افزایش قیمت عدد ۵۰۷۹ تومان را برای خود به ثبت رسانده ولی هر پوند با ۱۰ تومان افت قیمت با مبلغ ۵۷۰۰ تومان فروخته می شود.

قیمت سکه