سقوط آزاد ۱۱۵ هزار تومانی قیمت سکه + جدول هفتگی

قیمت سکه

با ادامه یافتن سیر نزولی قیمت سکه و طلا در بازار تهران، ۱۱۵ هزار و ۵۰۰ تومان از قیمت سکه ریزش کرد.

بهای هر عدد سکه تمام بهار آزادی امامی (طرح جدید) در لحظه تنظیم این گزارش یعنی چهارشنبه ۲۰ تیر ماه ۱۳۹۷،  نسبت به روز گذشته افت ۱۱۵هزار و ۵۰۰ تومانی را نشان می دهد. به گزارش طلافروشان امروز هر قطعه سکه امامی با قیمت دو میلیون و ۷۱۹ هزار و ۵۰۰ تومان معامله شده است.  البته لازم به ذکر است که هر قطعه سکه طرح قدیم نسبت به روز گذشته تغییر خاصی را تجربه نکرده و با قیمت دو میلیون و ششصد و پنجاه و هشت هزار تومان در بازار تهران داد و ستد می‌شود.

انواع دیگر سکه بهار آزادی نیز امروز شاهد افت قیمتی بوده اند به نحوی که نیم سکه کاهش قیمت ۳۰ هزار تومانی را نسبت به روز گذشته تجربه کرده و  قیمت آن به یک میلیون و سیصد و پنجاه و سه هزار تومان تنزل یافته است. سکه ربع بهار آزادی نیز با کاهش ۲۰ هزار تومانی به قیمت ششصد و نود و هفت هزار تومان معامله می‌شود. البته سکه گرمی از این قاعده مستثنی است و نسبت به روز گذشته بدون تغییر قیمت باقی مانده است و هر عدد از آن به مبلغ ۳۹۶ هزار تومان در بازار فروخته می‌شود. طلای هجده عیار نیز ۶۷۰۰ تومان از ارزش خود را از دست داده و به ارزش ۲۲۶ هزار و ۸۰۰ تومان قیمت گذاری شده است.

قیمت دلار دولتی نیز که روی سایت بانک مرکزی جمهوری اسلامی ایران ثبت می‌شود نسبت به روز گذشته ۹ تومان افزایش را نشان می دهد و با مبلغ ۴۳۱۰ تومان قیمت گذاری شده است. هر یورو نیز ۲ تومان کاهش داشته است و روی سایت بانک مرکزی ۵۰۵۴ تومان قیمت خورده ولی پوند انگلیس با ۱۵ تومان افزایش قیمت ۵۷۱۵ تومان را برای خود به ثبت رسانیده است.

قیمت سکه