روند کاهشی قیمت سکه در بازار تهران + جدول

قیمت سکه

امروز بهای انواع سکه بهار آزادی در بازار تهران روند کاهشی محسوسی به خود گرفته به نحوی که قیمت سکه بهار آزادی طرح جدید، نزدیک به ۱۲۵ هزار تومان افت را تجربه کرده است.

به گزارش طلافروشان، امروز پنجشنبه قیمت سکه تمام بهار آزادی امامی (طرح جدید) شاهد کاهش ۱۲۴ هزار و ۵۰۰ تومانی نسبت به روز قبل بوده است و با قیمتی در حدود دو میلیون هفتصد و نود و هشت هزار تومان به فروش میرسد. قیمت سکه طرح قدیم نیز کاهش ۶۰ هزار تومانی را نسبت به روز گذشته تجربه کرده است و دو میلیون و ۶۴۴ هزار تومان در بازار معامله می شود.

نیم سکه بهار آزادی نیز از این قاعده مستثنا نیست و قیمت آن افت ۷۵ هزار تومانی را نسبت به روز گذشته نشان می‌دهد و با قیمت یک میلیون و سیصد و پنجاه و سه هزار تومان مبادله می‌شود. ربع سکه بهار آزادی نیز امروز به قیمت ۷۳۲ هزار تومان به فروش رفت که نسبت به روز گذشته ۲۵ هزار تومان کاهش قیمت را نشان میدهد. سکه گرمی نیز ۲۰ هزار تومان از ارزش خود را از دست داد و با مبلغ ۴۰۱ هزار تومان معامله شد. امروز پنجشنبه چهاردهم تیرماه هر گرم طلای ۱۸ عیار در حدود ۲۲۸ هزار تومان قیمت گذاری شد که نسبت به روز گذشته  کاهشی در حدود ۸ هزار تومان را نشان می دهد.

بانک مرکزی نیز قیمت هر دلار آمریکا را ۸ تومان افزایش داده و مبلغ ۴۲۸۵ تومان را برای آن روی سایت خود به ثبت رسانیده است.یورو نیز ۸ تومان افزایش داشته و قیمت ۴۹۹۶ تومان برای آن به ثبت رسیده است.  پوند نیز با ۲۰ تومان افزایش، ۵۶۶۶ تومان قیمت خورده است.

 

قیمت سکه