قبل از خرید پلاک اسم طلا حتما این مطلاب را بخوانید

قبل از خرید پلاک اسم طلا حتما این مطلاب را بخوانید

پلاک اسم طلا یکی از بهترین هدیه هایی است که هم سرشار از محبت است و هم نسبت به قیمت طلا مناسب است. طلافروشان در مقاله زیر شما را در خرید پلاک اسم راهنمایی می کند.

پلاک اسم انگلیسی یا فارسی

در انتخاب پلاک اسم اولین سوالی که در ذهن شما می آید فارسی یا انگلیسی بودن مدال اسم است.نمی توان قطعی گفت که کدام زیباتر است، زیرا سلیقه در این خصوص بسیار پر رنگ عمل می کند. اما پلاک های اسم را  می توان از روی فونت های موجود فارسی و انگلیسی طراحی کرد به طبع تعداد فونت های انگلیسی در مقایسه با فارسی بسیار بیشتر است و دست شما برای انتخاب باز است.

پلاک اسم انگیلیسی     

اما اگر به دنبال پلاک اسم فارسی هستید حتما از فروشگاه هایی خرید کنید که دارای طراحان با تجربه و مختص خود باشد تا پلاک اسم شما با بهترین طراحی و خطاطی تولید شود.

خرید پلاک اسم از فروشگاه معتبر با داشتن نشان استاندارد

پلاک اسم ترکیبی یا ساده

منظور از پلاک ساده، پلاک تک اسم و بدون هیچ چیز  اضافی مثل قاب دور یا آویز است.

اما پلاک اسم ترکیبی می تواند از دو اسم در کنار هم برای زوج های که دوست دارند ماند خودشان اسمشان هم برای همیشه در کنار هم باشند. و یا طرح و شکلی خاص به اسم متصل باشد. قاب هم ترکیب زیبایی است که با مدال اسم ترکیب می شود.

پلاک اسم ساده پلاک اسم ترکیبی

ابعاد و وزن پلاک اسم طلا

معمولا  پلاک از ۲ گرم تا ۱۰ در بازار تولید می شود، ولی خوب هم پلاک ۱ گرمی موجود هست هم ۱۰ گرم به بالا ولی دیگر کار به صورت سفارشی در می آید، و اجرت کار کمی متفاوت تر می شود. پس توصیه می شود که که طبق روال بازار سفارش پلاک اسم بدهید.

پلاک اسم علی

برای ابعاد هم هیچ مرز مشخصی نیست  ولی  آن را هم معمولا از ۳ تا ۶ سانت درست می کنند. البته حتما به انذازه بدن توجه کنید و قبل سفارش پلاک اندازه دقیق را از سازنده بپرسید. در بعضی موارد اندازه طول پلاک بزرگتر می شود و آن جلوه زیبا در سینه را ندارد.

زنجیر  مناسب برای پلاک اسم

بیش از صد مدل زنجیر در بازار تهران وجود دارد اما فقط ۲ تا ۳ زنجیر بیشترین استفاده را برای پلاک دارد.

زنجیر ونزی و زنجیر فلامینگو دو زنجیر پرکاربرد و مناسب برای مدال اسم هستند فلامینگو به خاطر حلقه بودن بسیار راحت به پلاک متصل می شود و براقی نسبتا متوسط خوبی دارد.

زنجیر فلامینگو زنجیر ونزی

در انتخاب سایز زنجیر دقت کنید که طول پلاک را به اضافه ی زنجیر کنید تا سایز دلخواه باشد.