خرید انواع النگو طلا در بازار تهران

خرید النگو طلا در بازار تهران

خرید النگو طلا در بازار طلای ایران با تنوع چند صد مدلی شاید کار بسیار آسانی باشد. زیرا مردم ایران و مشتریان این محصول دارای طیف مختلف با سلیقه های مختلفی هستند. از النگو اماراتی تا النگو هندی و ….

طلافروشان به شما پیشنهاد می کند که قبل از خرید النگو حتما مقاله زیر را بخوانید.

النگو مشخصا تعریف و تاریخچه خاص و روشنی ندارد ولی به حلقه بزرگ که دور دست بسته شود النگو گفته می شود. و غالبا از جنس فلز است.

النگو یکی از زینتی هایی است که غالبا زنان دست می کنند و به خاطر فواید طلا برای زنان النگو طلا بسیار رواج پیدا کرده است بالخصوص اینکه النگو دقیقا بر روی شاهرگ دست قرار میگیرد. و فواید زیادی برای بدن زنان دارد.

النگو طلا

از زمان گذشته تا کنون النگو طلا طرفدار زیادی داشته و در عکس های گذشتگان شاهد استفاده زنان پادشاهان از النگو های مجلل هستیم.

النگو طلا فراز نشیب هایی را در مدت زمان طولانی در میزان محبوبیت به خود دیده اما آن چیز که مسلم است با ورود دستگاه های پیشرفته و مدرن و ساخت طلا های متفاوت و ریز نقش از محبوبیت النگو های قدیمی کاسته شده است ولی امروزه در متن بازار شاهد بازگشت به سلیقه ی سنتی هستیم .

النگو طلا یا سرمایه

نگاه اکثر مردم در قدیم تا به حال در بعضی مناطق به النگو نگاه انباشت سرمایه است. النگو به خاطر داشتن اجرت پایین نسبت به سایر مدل های طلا مورد توجه کسانی قرار گرفت که می خواهند نقدینگی خود را به سرمایه ای تبدیل کنند که علاوه بر حفظ ارزش ، خود مورد استفاده قرار بگیرد.

زیرا پول نقد و اسکناس به مرور زمان ارزش خود را از دست میدهد . ولی طلا همگام با تورم جامعه و ارتباط آن با قیمت دلار ارزش خود را حفظ می کند.

النگو طلا یا سرمایه

انواع النگو طلا

النگو طلا مدل های متفاوتی دارد که نه فقط در ایران بلکه در کشور های بزرگ دنیا تولید می شود.البته این نوع محصول در اروپا و آمریکا از محبوبیت کمتری نسبت به دیگر مصنوعات طلا برخوردار است و النگو طلا بیشتر در خاورمیانه و آسیای شرقی طرفدار دارد.

اگر در اینترنت النگو طلا را مخصوصا به زبان انگلیسی جستجو بکنید خواهید دید که ۸۰ درصد عکس ها و سایت ها مربوط به النگوی های ساخت کشور هند می باشند.سازندگان هندی و پاکستانی از مهارت خاصی در ساخت النگو طلا برخوردارند که عمدتا دست ساز هستند .

انواع النگو طلا

در این حال دستگاههای پیشرفته ای در زمینه ساخت النگو طراحی و تولید شده اند که سازندگان ایرانی نیز همگام با پیشرفت جهانی توانسته اند تکنولوژی ساخت انواع النگو را به ایران بیاورد تا بتوانند هر نوع النگویی را  در داخل کشور تولید کنند.

النگو اماراتی

النگوی اماراتی یکی از محبوب ترین النگو هایی است که هر کس توان خرید این النگو را ندارد معمولا این طور تصور می شود زنان مدرن و امروزی خیلی از این النگو استفاده نمی کنند ولی میزان خرید و فروش این النگو در بازار تهران  امروزی و افرادی که آن را خرید می کنند چیز دیگر را بیان می کند.

النگو اماراتی کار دست است. نه به این معنا که هیچ دستگاهی در ساخت آن استفاده نمی شود بلکه پروسه اصلی ساخت آن به دست انسان است. این النگو ها به علت ریخته بودن سنگین هستند. ظرافت های ریز در طرح های این النگو ها زیبایی آن ها را دو چندان می کند.

معمولا النگو اماراتی به رنگ گلد یا زرد است و بیشتر به همراه رنگ های رادیوم سفید، قرمز، سیاه و سبز طراحی می شوند.

النگو طلا اماراتی  النگو طلا اماراتی سفید  النگو طلا اماراتی

کمترین وزن های این النگو از ۶ گرم شروع می شود و تا ۳۰ گرم به بالا ساخته می شود. برای همین است که برای خرید نازک ترین النگو اماراتی باید حداقل۱٫۳۰۰٫۰۰۰ تومان پول داشته باشید.

برای مشاهده نمونه های بیشتر النگو اماراتی اینجا کلیک کنید.

النگو آینه ای (ساده)

شاید می توان گفت از قدیمی ترین النگو ها ، النگو آیینه ای می باشد. در عین حال جزء معدود مدل هایی هست که از رده خارج نمی شود و همیشه طرفدارای خاص خود را دارد.

النگو آینه ای در کمال سادگی زیبایی خاصی را برای شما به ارمغان می آورد. این النگو به کسانی پیشنهاد می شود که خیلی زرق و برق دوست ندارند و در هر چیز طرفدار سادگی هستند. وزن النگو های آینه ای زیاد بالا نیست و می توان آن را دردسته وزنی ۳ تا ۱۰ گرم قرار داد.

النگو طلا آینه ای

جالب است بدانید: این النگو بسیار مورد توجه ایرانیان مقیم خارج از کشور قرار دارد و سالانه بسیاری از خرید های این النگو متعلق به آنهاست.

لبه های این النگو به دو صورت دامله ای و تراش خورده است. لبه های تراش خورده امروزه بیشتر استقبال می شود.

النگو تک پوش

به النگو هایی تک پوش گفته می شود که عرض یا پهنی آنها از حدی بیشتر باشد که معمولا تکی مورد استفاده قرار گیرد

در بازار تهران انواع تک پوش های اماراتی ، هندی  و تراش و ….وجود است.

همانگونه که اسم آن بیان می کند این النگو به صورت تکی دست می شود. وزن های این النگو بسیار متفاوت است ولی مشخصه کلی آن این است که سبک نیست و قیمت بالایی دارد.

النگو طلا تک پوش النگو طلا تک پوش

کسانی که از شلوغی و صدای بهم خوردن النگو در دستشان خوششان نمی آید النگو تک پوش بهترین گزینه برای آنهاست.

نمونه های بیشتر النگو تک پوش

النگو دامله

میتوان گفت در این پنج سال اخیر پرفروش ترین و متنوع ترین اانگوی موجود در بازار به النگوی های دامله اختصاص داشته و دارد.

النگوی های دامله ،همانطور که از اسم آن مشخص است به صورت دامله ای می باشند.

النگو طلا دامله النگو طلا دامله النگو طلا دامله

بر روی این النگو ها به وسیله دستگاه های لیزری و سی ان سی ، از طرح ها و تراش های بسیار متنوعی استفاده می شود.

این النگو ها از وزن حدود ۳ گرم الی ۱۵ گرم  می باشند.

برای دیدن انواع النگو های دامله کلیک کنید.

النگو تراش

النگو های تراش النگوی هایی با نمایی کمتر نسبت به وزنشان هستند. این النگو ها که به صورت  تسمه هستند از استحکام بالایی برخوردارند و معمولا تراش های بسیار ظریف و عمیق بر روی این النگو ها استفاده می شود که با مرور زمان نیز کیفیت آن کم نمیشود.

النگو طلا تراش