عرضه سکه های تمام بهار و نیم بهار آزادی در واپسین روزهای سال

عرضه سکه های تمام بهار و نیم بهار آزادی در واپسين روزهاي سال

عرضه سکه‌ های تمام بهار و نیم بهار آزادی از ساعت ۱۴ تا ۱۶ در روزهای شنبه، دوشنبه و چهارشنبه در بانک کارگشایی انجام می‌شودبه گزارش طلافروشان به نقل از ایبنا هر قطعه نیم سکه امروز در حراجی بانک کارگشایی در بالاترین قیمت ۲۱ هزار تومان زیر قیمت بازار آزاد فروخته شد.

هر قطعه سکه تمام بهار آزادی در حراج دیروز بانک کارگشایی به قیمت حداکثر یک میلیون و ۵۸۴ هزار تومان فروخته شد. همچنین هر قطعه نیم سکه حداکثر به قیمت ۷۵۱ هزار تومان فروش رفت.

لازم به ذکر است که حدود ۱۰ هزار قطعه سکه و نیم سکه در حراجی دیروز به فروش رسید. این در حالی است که نرخ سکه طرح جدید در بازار تهران امروز یک میلیون و ۵۹۰ هزار تومان و نیم سکه نیز ۷۷۲ هزار تومان است. بر همین مبنا، هر قطعه سکه تمام بهار آزادی در تالار حراجی ۶ هزار تومان و هر نیم سکه نیز ۲۱ هزار تومان ارزان‌تر معامله شد.

شایان ذکر است؛عرضه سکه‌ های تمام بهار و نیم بهار آزادی از ساعت ۱۴ تا ۱۶ روزهای شنبه، دوشنبه و چهارشنبه در بانک کارگشایی انجام می‌شود و متقاضیان می‌توانند برای شرکت در این حراج، حضوری، با در دست داشتن کارت ملی و کارت بانکی برای پرداخت، به سالن حراج بانک کارگشایی واقع در خیابان مولوی، روبه‌روی میدان محمدیه مراجعه کنند.

گفتنی است که؛ بانک کارگشایی از واحدهای تابعۀ بانک ملی ایران بوده ودارای یک شعبه مرکزی ودوشعبۀ امیرکبیر و امیریه درتهران وحدود پنجاه شعبۀ دیگر دراستانها می باشد.