چه جواهراتی با لباس آبی تیره ست می شود ؟

آبی تیره یکی از رنگ های کلاسیک و بی نظیر است. لباس آبی دریایی کوتاه یا بلند مناسب هر نوع بدن است. شما می توانید با اضافه کردن جواهرات و کفش و لوازم جانبی درخشش چشمگیر پیدا کنید

پیشنهاد های ما برای شما
بهترین جواهراتی که می توان با لباس آبی تیره ست کرد:

طلا با رنگ اصلی

رنگ سنتی طلا با  رنگ آبی بسیار جذاب و درخشنده است، مخصوصا با یک کفش و کیف طلایی بسیار دیده می شوید

اگر می خواهید خیلی خاص شوید می توانید از یک کمربند زنجیر طلا استفاده کنید. اگر در مراسم رسمی شرکت می کنید از جواهرات بسیار ساده استفاده کنید ولی بد نیست به طور آزمایشی در عروسی هم این را امتحان کنید.

 

 

طلا سفید

رنگ سفید نقره وار برای لباس های آبی خصوصا در شب بسیار ایده آل است. این رنگ جواهرات برای نشان دادن سنگ های درشت و قیمتی بسیار عالی است.

 

 

مسی

لباس آبی با قطعات مسی بسیار شیک و عجیب است. همچنین جواهرات مسی با لباس آبی را می توان با لباس سفید ترکیب کرد.

حتما پیشنهاد می کنیم از کمربند مسی مانند هم استفاده کنید، با قیمت کم اما جلوه زیاد. حتما از کفش ورنی استفاده کنید.

  

 

فیروزه

رنگ آبی کم رنگ فیروزه هارمونی بسیار خوبی با این رنگ لباس شکل می دهد. می توانید این ترکیب را در مهمانی های غیر رسمی و کنار ساحل استفاده کنید. کیف و کفش فیروزه ای هم فراموش نشه .

سنگ فیروزه یکی از سنگ های گران قیمت است پس شاید بتوان از سنگ های فیروزه مانند استفاده کرد.

 

رنگ زرد

ترکیب رنگ زرد با آبی پر رنگ بیش از همیشه توجه همه را جلب می کند و یک حس شجاع بود را در شما ایجاد می کند، اما خوب جواهرات زرد جیغ به سختی در بازار پیدا می شود. پس قبل از تصمیم گیری این مسئله را لحاظ کنید.

اما اگر جواهر زرد گرفتید یک رنگ سفید در کنارش می تونه بسیار بیشتر شما را زیبا کند. ما این لباس را به دختران در حال تحصیل با یک عینک ساده پیشنهاد می کنیم.

   

سبز نعنایی

این رنگ با لباس های سلطتنی بسیار مناسب است. شاید بتوان گفت خانوم هایی که دنبال مد روز و شیک پوشی هستند حتما از این رنگ جواهرات و کیف و کفش استفاده کنند. یک حس آرامش درونی در این رنگ نهفته البته اگر به دنبال جلب توجه و خاص بودن هستید اصلا این رنگ توصیه نمی شود.

  

مرجانی

اگر از این رنگ جواهر با لباس آبی استفاده می کنید باید در نظر بگیرید که از دیگر جواهرات سفید و طلایی استفاده نکنید، معمولا این نوع رنگ جواهرات به صورت یک گوشواره یا مدال استفاده می شود. شاید ست کردن کمریند و کیف با رنگ های قهوه ای روشن و کرم بسیار ایده خوبی باشد.

  

صورتی

رنگ صورتی در جواهرات ایران به شدت محدود است اما می توانید از بدلیجات این رنگ جواهرات استفاده کنید. این رنگ عاشقانه در مراسمات خودمانی و دو نفر بسیار موثر است البته در نظر بگیرید این رنگ جواهرات دیگر رنگ ها را محو می کند و تمام توجه را به خودش معطوف می کند.

  

مروارید

مروارید انتخابی  بی انتهاست. مروارید را می توانید بدون در نظر گرفتن سن، زمان و رویداد استفاده کنید. بهترین ترکیب گردبند ساده مروارید با لباس آبی می باشد. همچنین می توانید از مروارید رو ی شنیون مو هم استفاده کنید.

     

شامپاینی

این رنگ که به طلای خاموش معروف است عظمت و شکوهی به لباس آبی می دهد البته طلا و جواهرات به این رنگ بسیار گران تر از رنگ های دیگر است. این رنگ مناسب عروسی های شب است.

   

سبز لیمویی

این رنگ جواهرات را می توانید در هر فصل سال استفاده کنید ولی در فصل بهار جلوه خاص تر از همیشه دارد.