جواهرات عجیب و زشت یا خاص و زیبا ؟

در این دنیای بزرگ و پهناور به اندازه‌ی موهای سرتان فرهنگ‌ها، رفتارها، باورها و عادت‌های مختلف و گاهی عجیب و غریبی چون خوردن بندپایان در کشورهای شرق آسیا یا پرستش چیزهای عجیب و غریب در امریکای لاتین وجود دارد. پس بدانید در این دنیای بزرگ نهایتا هیچ‌ چیز عجیب و غریبی وجود ندارد و این ادعا بالاخره در جایی عادی تلقی خواهد شد. 

ولی در حیطه صنف طلا و جواهر محصولاتی به چشم خورد که بسیار عجیب و غریب اند و در ایران شاید به قطع بتوان گفت که عرف وعادی نیست.

اما بلاخره این جواهرات مانند دیگر کالا وارد ایران خواهد شد ولی هنوز واکنش ها مردم نسبت به این مدل ها قابل پیش بینی نیست !

نظر شما چیست ؟ 

زشت یا زیبا ؟

خاص یا بدرد نخور ؟

 

در مصر باستان قورباغه نماد تولد الهه هگت بوده است و همیشه در هنگام زایمان مادران و زنان مصری حضور داشته است! جالب اینکه، مسیحیان اولیه، قورباغه را به عنوان نمادی از رستاخیز مسیح می دانسته اند. ولی در نقشه ها قورباقه علامت گنج و ثروتی عظیم است.

آیا حاضرید حلقه قورباغه یا گوشواره قورباغه استفاده کنید و به عنوان گنجی بزرگ شناخته شوید ؟؟؟

 

اسلام عنکبوت را نماد کسانی معرفی می کند که با غیر از خدا دوستی کرده و بر غیر او تکیه می نمایند . عنکبوت به واسطه ی خانه ی سست و ضعیفی که دارد ، نماد سستی ، بی بنیانی و آسیب پذیری می باشد.
ولی در فیلم های هالیوودی عنکوب سیاه مربوط به آدم های بد و اهریمن است.

 

فیل نماد موفقیت، قدرت، بهره وری، شانس و استقامت است. علاوه بر این بسیاری اعتقاد دارند اگر هفت مجسمه فیل در ابعاد مختلف را، از کوچک به بزرگ به گونه‌ای بچینید که چهره آن‌ها به درب خانه نگاه کند، برکت آن خانه بیشتر شده و احتمال صاحب خانه شدن بیشتر می‌شود . همچنین دیدن نقش فیل در فنجان فال قهوه ، سمبل بزرگی، قدرت و منزلت است.

شاید با خودتون بگید با اندختن این سرویس شانس وقدرت بهتری کسب می کنید ؟؟؟

 

دندان یکی از با ارزش ترین عضو بدن است که قابلیت پیوند ندارد.

شاید شما هم دلتان بخواهد دندان افتاده خود را روی حلقه خود بیندازید ؟؟؟

 

زنبور عسل از جمله موجوداتی است که دارای نظام اجتماعی دقیق و محکمی می‌باشد که پیشرفته‌ترین جامعه‌های بشری از تقلید آن عاجزند.

آیا کسی که این حلقه را دست می کند فردی اجتماعی است ؟ یا مانند ملکه زنبور ها بر تخت خود تکیه کرده است ؟

 

اگر شما هم عاشق سوسیس با سس خردل هستید، می تونید از این گوشواره ها استفاده کنید.

به نظرتون کسی که تو رستوران کار میکنه خوبه که از این ها استفاده کنه ؟؟؟

 

برای کسانی که می خواهند تبلیغ دمنوش کنند، یا عاشق دمنوش هستند !!!

 

 

جشن هالووین ریشه اصلی خودش را از جشنواره باستانی سوون گرفته است، در آن زمان و هنگام برداشت محصول مردم معتقد بودند که مرز میان دنیای زنده‌ها و مُرده‌ها از میان می‌روند و این مُرده‌ها هستند که به این دنیا می‌آیند و می‌خواهند انتقام بگیرند. آن‌ها هم تنها راه حل برای ترساندن مُرده‌ها را لباس عجیب و غریب پوشیدن می‌دانستند.

این دستبند مورد علاقه کسانی است که در جشن هالووین شرکت می کنند !!!

 

انگشتر هایی با نخ های صورتی

 

 

بدون شرح …

 

خانوم هایی که دوست دارند ادای مردان را دربیاورند می توانند از این طلا ها استفاده کنید.

 

با نظر دادن در مورد این نوشته ما در نوشتن مقالات آینده کمک کنید.