نظر برترین کارشناسان از روند این هفته قیمت اونس طلا

قیمت اونس طلا

به گزارش طلافروشان و به نقل از نظر سنجی سایت کیتکو: نظر مطرح ترین کارشناسان بین المللی در مورد قیمت جهانی، حاکی از صعودی بودن قیمت اونس طلا در هفته جاری می باشد.

جلسه ویژه تعیین تکلیف نرخ ارز در دفتر آقای روحانی

جلسه ویژه

امروز در دفتر آقای رئیس جمهور جلسه ویژه ای برای سیاست های ارزی جدید دولت در حال برگزاری است و قرار است که خبرهای خوبی برای صادرکنندگان داشته باشد.

افزایش نسبی قیمت جهانی طلا

افزایش نسبی قیمت طلا

در آغاز معاملات روز پنجشنبه در بازارهای جهانی، قیمت طلا شاهد افزایش نسبی بود ولی همچنان افزایش ارزش دلار مانع بزرگی بر ای رشد قیمت طلا میباشد.

افزایش چراغ خاموش سود سپرده در برخی بانک‌های کشور

سود سپرده

به گزارش طلافروشان، در شرایط آشفته بازار فعلی در وضعیت اقتصادی کشور، برخی از بانکهای خصوصی با اجرای طرح های محتلف، سود سپرده ها را خیلی بی سر و صدا افزایش داده اند تا جایی که این سود را حتی تا مرز ۲۲ درصد نیز رسانده اند.

پایین ترین سطح قیمت جهانی طلا در ۶ ماهه اخیر

سطح قیمت طلا

با افزایش ارزش دلار آمریکا و همچنین بالا رفتن شاخص سهام در بازارهای بین المللی، قیمت طلا بار دیگر روند نزولی به خود گرفته و به پایین ترین سطح قیمت در ۶ ماهه اخیر رسیده است.

تبعات جنگ تجاری آمریکا و چین برای بازار طلا

جنگ تجاری

به عقیده یکی از تحلیلگران موسسه “آر جی او فیوچرز” بحران تجاری و اختلافات اقتصادی بین آمریکا و چین بر کل بازر های جهان تاثیر گذاشته است و ما قطعا با یک جنگ تجاری روبرو هستیم که تبعات این جنگ بر روی بازار طلا نیز تاثیرگذار واهد بود.

رشد ۴۴۱ درصدی قیمت سکه طی ۷ سال

قیمت سکه

نتیجه بررسی روند افزایشی قیمت سکه در طی ۷ سال گذشته به روشنی گویای این مطلب است که از ابتدای سال ۱۳۹۰ تا کنون، قیمت آن ۴۴۱ درصد معادل ۲ میلیون و ۴۲ هزار تومان رشد داشته است.

سهام، سود سپرده، دلار، سکه یا ملک؟؟؟

سود

تا الان در هر دولتی از این ۵ اهرم برای بدست آوردن نقدینگی و کسب سود های رانتی استفاده می شود، همچنین انحصاری بودن این ۵ عامل موجب شده که هر دولتی دست خالی از میدان دوره خودش را به پایان نرساند.

نظر سنجی از روند این هفته قیمت اونس طلا؛ فعالان به صعود اونس چشم دوخته اند

قیمت اونس طلا

📊 به گزارش طلافروشان و به نقل از نظر سنجی سایت کیتکو: نظر مطرح ترین کارشناسان بین المللی در مورد قیمت جهانی، حاکی از صعودی بودن قیمت اونس طلا در هفته جاری می باشد.